Air For Life Polska +48 507 801 242

Dowody skuteczności

Efekty potwierdzone badaniami

Możemy długo opowiadać o SANIFIER. Ten nowy wymiar zdrowia i bezpieczeństwa w postaci trwałych, skutecznych i certyfikowanych urządzeń to nasza pasja. Jesteśmy pewni, że kiedy już wybierzesz swój model SANIFIER i zaczniesz go używać, przekonasz się, że nie mogłeś podjąć lepszej decyzji. Zanim jednak to nastąpi, nie musisz wierzyć nam na słowo. Poznaj wyniki badań, spójrz na liczby i sam odpowiedz na pytanie, czy SANIFIER to urządzenia dla Ciebie.

99,997% skuteczność wirusobójcza wobec koronawirusów

Skuteczność wirusobójcza wkładu fotokatalitycznego (advanced PCO) została oceniona na podstawie testów (MicroBioTest) wykonanych w laboratorium MICROBAC (Sterling, VA, USA). W trakcie testu na szklanym nośniku rozprowadzano 0,2 ml zawiesiny zawierającej inokulat koronawirusa (MERS-CoV, BEI). Cząstki aktywnego wirusa były eksponowane na powietrze emitowane przez testowane urządzenie znajdujące się w odległości ok. 5 cm. Wyniki przeprowadzonego testu wykazały inaktywację wirusa wynoszącą odpowiednio 99,582, 99,948 i 99,997 % po 1, 2 i 4 godzinach ekspozycji.

 

DOKŁADNE WYNIKI BADAŃ POZNASZ TUTAJ

AFL Mini Sanifier

Kiedy zapytamy, czy doba to według Ciebie wiele czasu, odpowiesz pewnie, że to zależy. AFL MINI SANIFIER potrzebuje właśnie 24 godzin, by sprawić, że zawartość bakterii w powietrzu obniży się aż o 90%, grzybów o ponad 60%, a ogólna liczba drobnoustrojów o ponad 75%. Tak, to wszystko w ciągu jednej doby.

Jakie efekty AFL MINI SANIFIER daje po tygodniu pracy? Jeszcze lepsze! Przeprowadzone badanie wykazało, że po 7 dniach testowania urządzenia redukcja ogólnej liczby drobnoustrojów wyniosła ponad 81% (85,09% w przypadku bakterii i 78,04% w przypadku grzybów). Z 4025 jednostek drobnoustrojów obecnych w 1 m3 powietrza pozostało jedynie 745.

Dokładne wyniki badań poznasz TUTAJ

AFL Car Sanifier

Ile czasu zajmuje Ci gruntowne sprzątanie Twojego auta? Spokojnie, nie musisz zdradzać nam, kiedy robiłeś to ostatni raz. My za to zdradzimy Ci, że AFL CAR SANIFIER potrzebuje tylko dwóch godzin, by zredukować ogólną liczbę drobnoustrojów unoszących się w powietrzu o 53%.

Po tygodniu pracy oczyszczacza AFL CAR SANIFIER pozostało jedynie 20% z początkowej liczby drobnoustrojów, ich liczebność obniżyła się zatem aż o 80%. Redukcja liczby drobnoustrojów utrzymywała się na zbliżonym poziomie przez kolejne dwa tygodnie prowadzenia testów.

Dokładne wyniki badań poznasz TUTAJ

AFL Luna Wall Mount Sanifier

Wyobraź sobie duży pokój. Wchodzisz do niego i czujesz tak intensywny zapach pleśni, że aż trudno złapać oddech. Na ścianach gołym okiem dostrzegasz obfity wzrost kolonii różnych mikroorganizmów. Właśnie w tak ekstremalnych warunkach testowaliśmy urządzenie LUNA WALL MOUNT SANIFIER. Wystarczyły 24 godziny, by nasz oczyszczacz zmniejszył liczbę bakterii o ponad 95% i grzybów o ponad 51%, co przełożyło się na redukcję ogólnej liczby drobnoustrojów o niemal 74%.

Po dwóch tygodniach działania LUNA WALL MOUNT SANIFIER redukcja liczby bakterii nadal utrzymywała się na wysokim poziomie i wynosiła 80%, zaś redukcja liczby grzybów wzrosła do 70%. Biorąc pod uwagę stan pomieszczenia, w którym przeprowadzono testy, urządzenie LUNA WALL MOUNT SANIFIER udowodniło najwyższą klasę skuteczności.

Dokładne wyniki badań poznasz TUTAJ

Wyniki testów AFLPCO w sklepie

W miejscach, gdzie na co dzień przewija się dużo ludzi, wirusy, bakterie i wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia powietrza namnażają się i stwarzają zagrożenie dla naszego zdrowia. Trudno z nimi walczyć, z powodu dużego ruchu i ilości osób. Aby sprawdzić skuteczność oczyszczaczy AFL w trudnych warunkach przeprowadziliśmy badania zanieczyszczenia mikrobiologicznego powietrza i powierzchni sklepowych takimi drobnoustrojami jak bakterie, drożdże i pleśnie,

Sprawdziliśmy ich ilość w m.in. przy taśmach kasowych, stoiskach z warzywami i owocami oraz na różnych półkach sklepowych. Badania zostały wykonane przed włączeniem oczyszczaczy oraz po 48 h i 7 dobach ich nieprzerwanej pracy. Oczyszczacze AFL znacznie zredukowały liczbę zanieczyszczeń, zapewniając bezpieczniejsze zakupy. Różnicę widać gołym okiem!

DOKŁADNE WYNIKI BADAŃ POZNASZ TUTAJ

Potrzebujesz więcej informacji?
Zostaw nam swój adres e-mail, a skontaktujemy się z Tobą!

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Rozumiem