Air For Life Polska +48 507 801 242

Działamy
dla Ciebie

Nasz cel to Twój spokojny oddech

Czasy nie są lekkie. Pandemia, wszędobylskie alergeny i ciągle spływające raporty o rekordowym zanieczyszczeniu powietrza. Nasza planeta jest coraz mniej przyjazna ludziom, a powietrze którego potrzebujemy do życia, coraz bardziej trujące. W Polsce mówi się już o depresji klimatycznej. Nasze działania pozwolą Ci wyprzedzić zarówno zanieczyszczenie środowiska, jak i rządy światowe, próbujące z nim walczyć. Urządzenia z naszej oferty oddadzą Tobie lub Twojej firmie świeże powietrze, w każdej przestrzeni, z której korzystasz. Myślisz, że to pomysł z kosmosu? Masz rację!

Sanifier, czyli ten, którego szukasz

Dzięki opracowanej przez NASA technologii, którą nieustannie doskonalimy, udało nam się stworzyć rozwiązanie o najwyższej skuteczności – AFL Advanced Hydrated Photocatalytic Oxidation (AFLPCO) – Zaawansowaną Uwodnioną Oksydację Fotokatalityczną. To właśnie ona doprowadziła do powstania urządzeń SANIFIER.

Czym jest SANIFIER?

To wyjątkowe urządzenia, które usuwają szkodliwe i toksyczne substancje zarówno z powietrza, jak i z powierzchni, które Cię otaczają. Jeżeli tak jak my marzysz o wdychaniu czystego powietrza, wybierz SANIFIER – nowy wymiar zdrowia i bezpieczeństwa. Tworzymy je dla Ciebie… i dla siebie.

Potrzebujesz więcej informacji?
Zostaw nam swój adres e-mail, a skontaktujemy się z Tobą!

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Rozumiem