Air For Life Polska +48 515 493 192

Działamy
dla Ciebie

Spełniamy swoje marzenie i Twoje potrzeby

Jeśli chcesz zmienić świat, zacznij od siebie – pewnie wiele razy słyszałeś to stwierdzenie. My również. I wiesz co? Właśnie tak zrobiliśmy! Naszym marzeniem było móc oddychać powietrzem wolnym od bakterii, wirusów, pleśni, grzybów i innych zanieczyszczeń.

Żadna z rynkowych ofert nie dawała jednak satysfakcjonującej odpowiedzi na to marzenie – niski poziom redukcji zanieczyszczeń czy wątpliwa jakość produkcji nie gwarantowały skutecznego działania, a jedyne, co zrobiły skutecznie, to… zachęciły nas do stworzenia własnego rozwiązania.

Myślisz, że to pomysł z kosmosu? Masz rację!

Sanifier, czyli ten, którego szukasz

Dzięki opracowanej przez NASA technologii, którą nieustannie doskonalimy, udało nam się stworzyć rozwiązanie o najwyższej skuteczności – AFL Advanced Hydrated Photocatalytic Oxidation (AFLPCO) – Zaawansowaną Uwodnioną Oksydację Fotokatalityczną. To właśnie ona doprowadziła do powstania urządzeń SANIFIER.

Czym jest SANIFIER?

To wyjątkowe urządzenia, które usuwają szkodliwe i toksyczne substancje zarówno z powietrza, jak i z powierzchni, które Cię otaczają. Jeżeli tak jak my marzysz o wdychaniu czystego powietrza, wybierz SANIFIER – nowy wymiar zdrowia i bezpieczeństwa. Tworzymy je dla Ciebie… i dla siebie.

Potrzebujesz więcej informacji? Zostaw nam swój adres e-mail, a skontaktujemy się z Tobą!

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Rozumiem