Air For Life Polska +48 507 801 242

Rekomendacje

Wasze zdanie jest dla nas najważniejsze

Tworzymy, ulepszamy, testujemy, znowu ulepszamy i dopiero wtedy oddajemy SANIFIER w Wasze ręce. Kiedy już w nie trafią, zostają na lata. Cieszymy się, że zmieniają Wasze życie na lepsze i pozwalają odetchnąć spokojnie. Dziękujemy również, że nam o tym opowiadacie!

Rekomendacje
"Ordynator oraz personel Oddziału, Wielospecjalistyczny Szpital Miejski im. Józefa Strusia z Zakładem Opiekuńczo Leczniczym SPZOZ rekomendują wykorzystanie oczyszczaczy AFL jako skutecznych urządzeń przeznaczonych do dezynfekcji pomieszczeń szpitalnych, co jest szczególnie istotne w okresie panującej obecnie pandemii. Zmniejsza to ryzyko zakażeń personelu oraz pacjentów."

Ordynator oraz personel Oddziału
"Oczyszczacz AFL Mini Sanifier dba o zdrowie naszego zespołu oraz klientów. Powietrze jest świeże i czyste, a samo urządzenie łatwe w obsłudze."

mec. Krzysztof Czyżewski CNO Legal"Ze względu na wykazaną w testach wykonywanych przez renomowane laboratoria skuteczność usuwania zanieczyszczeń mikrobiologicznych (w tym względem wirusów MERS-CoV) oraz bezpieczeństwo (możliwość stosowania w obecności ludzi) rekomenduję wykorzystanie oczyszczaczy AFL w celu zmniejszenia ryzyka infekcji COVID19."

prof. Dr hab Anna Jankowska

Zaufali nam

Wojewodzka Stacja Sanitarno Epidemiologiczna
Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu
Uniwersytet Medyczny w Poznaniu
Centrum Pneumatyki
Puszczyk
CNO
Orlicon
Agnieszka

Wszystkie urządzenia są oznaczone znakiem CE oraz testowane pod kątem bezpieczeństwa i certyfikowane przez Intertek. Posiadają również certyfikaty międzynarodowych norm UL, CB i TUV. Urządzenia są obecnie klasyfikowane i rejestrowane w BSI (British Standards Institution).

TUV
CE
Intertek
FC
ROHS
ISO
Indian
UL

Potrzebujesz więcej informacji?
Zostaw nam swój adres e-mail, a skontaktujemy się z Tobą!

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Rozumiem