Air For Life Polska
Zamów

AFL Luna Wall Mount Sanifier

Nie ograniczaj się

Cenisz przestrzeń i lubisz oddychać świeżym powietrzem? LUNA WALL MOUNT SANIFIER jest stworzony dla Ciebie! To oczyszczacz powietrza i powierzchni, który nie znosi ograniczeń. Swoim zakresem działania bez problemu obejmie zarówno duże powierzchnie mieszkalne, jak i pomieszczenie usługowe lub przemysłowe aż do 550 m2.

17,958.00 zł
w tym 23% VAT

Wyjdź na czysto

Prowadzisz hotel, pensjonat, salon kosmetyczny, pub, restaurację, siłownię, a może przychodnię lub szpital? Niezależnie od rodzaju Twojej działalności, z pewnością troszczysz się o komfort i bezpieczeństwo Twoich klientów. Oferując szereg profesjonalnych usług, nie zapominaj o tym, co podstawowe – zapewnieniu możliwości oddychania czystym powietrzem. Z LUNA WALL MOUNT SANIFIER zrobisz to skutecznie, a powietrze i powierzchnie w Twoim lokalu aż w 99,9% staną się wolne od zanieczyszczeń.

Pozwól działać technologii

LUNA WALL MOUNT SANIFIER korzysta z najskuteczniejszej technologii AFLPCO oraz zimnej plazmy AFL. Dzięki zastosowaniu lampy UVC usuwa drobnoustroje przechodzące przez światło UV. Jego promienie wchodzą w reakcję z katalizatorem złożonym z dziewięciu wyselekcjonowanych metali, produkując mnóstwo jonów ujemnych, które wychwytują i likwidują zanieczyszczenia oraz nieprzyjemne zapachy. Dodatkowo jonizator AFL PLASMA redukuje pył, kurz, sierść zwierząt i inne związki, które powodują alergię.

Oszczędzaj energię

Wysoka skuteczność, szerokie pole działania i… niski pobór energii! LUNA WALL MOUNT SANIFIER potrzebuje do działania dużo mniej prądu niż zwykła żarówka w przeciętnym gospodarstwie domowym. Używając LUNA WALL MOUNT SANIFIER, oszczędzisz jednak nie tylko energię, ale i pieniądze. Urządzenie zostało bowiem wykonane z jak największą dbałością o detale i ręcznie złożone w USA. Najwyższej jakości materiały zagwarantują długie lata intensywnego użytkowania – a to wszystko bez konieczności wymiany filtra.

Korzystaj swobodnie

Obawiasz się, że tak zaawansowana technologia sprawi, że LUNA WALL MOUNT SANIFIER będzie skomplikowany w obsłudze? Nic bardziej mylnego. Sterowanie urządzeniem jest banalnie proste. By je uruchomić, naciskasz tylko jeden przycisk.

Następnie wybierasz jedno z dwóch ustawień i… gotowe!

Zobacz plusy

LUNA WALL MOUNT SANIFIER nie uznaje kompromisów. Działa szeroko i w pełni skutecznie. Zapewni Ci:

unikalne połączenie technologii oczyszczającej powietrze i powierzchnie od zanieczyszczeń, bakterii, wirusów, pleśni, grzybów, lotnych związków organicznych i alergenów w 99,9%

niskie zużycie energii przy zachowaniu najwyższego stopnia skuteczności spośród wszystkich oczyszczaczy powietrza na rynku

solidną i trwałą konstrukcję z wykorzystaniem wysokiej jakosci metalu, anodowanego aluminium i polimerów

intuicyjną i niewymagającą obsługę przez długie lata

zakres działania aż do 550 m2

AFL Luna Wall Mount Sanifier

  • Zasięg działania: do 550 m2 (w przypadku pomieszczeń o wysokim stopniu zanieczyszczenia może być konieczne użycie więcej niż jednego urządzenia)
  • Przepływ powietrza: ustawienie niskie: do ~28l/s = ~1700l/min Ustawienie wysokie: do ~56l/s = ~3400l/min
  • Tryb pracy: 2-stopnie intensywności jonizacji i przepływu powietrza
  • Poziom ozonu: mniej niż 0,05 ppm na najwyższym ustawieniu
  • Zasilanie: 24 VDC – zewnętrzy zasilacz sieciowy 230VAC, 50/60 Hz
  • Moc znamionowa: 33W
  • Wymiary: 65,5 x 40,5 x 9,5 cm
  • Masa: 5,5kg
  • Zakres temperatur pracy urządzenia: od -18°C do +60°C
  • Gwarancja: 2 lata

Instrukcja obsługi

Oczyszczacze powietrza - Maseczki antysmogowe - Akcesoria

 

AFL LUNA WALL MOUNT®

17,958.00 zł

Zamów

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

 

AFL CAR SANIFIER®

349.99 zł

KUP

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

 

MASKA AIR FOR LIFE

349.99 zł

KUP

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Proponowane produkty

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Rozumiem