Air For Life Polska +48 507 801 242
Zanieczyszczenia wewnątrz auta

Zanieczyszczenia wewnątrz auta

Lipiec 01, 2021

Spędzasz w samochodzie sporą część dnia? Zastanów się nad tym, jak poprawić jakość powietrza w jego wnętrzu. Spaliny, alergeny, smog oraz inne szkodliwe patogeny dostają się do środka choćby przez otwarte okna lub włączony nawiew. Czy można temu zaradzić?

Tak! Istnieje nowoczesne i skuteczne rozwiązanie: samochodowy oczyszczacz powietrza i powierzchni AFL Mini Sanifier. To niewielkie urządzenie eliminuje nie tylko nieprzyjemne zapachy, ale także zanieczyszczenia wnikające do środka w postaci smogu, alergenów, spalin, drobin kurzu, wirusów i bakterii - a zatem wszystkiego, co pogarsza jakość powietrza, utrudnia swobodne oddychanie i negatywnie wpływa na nasz stan zdrowia.

W AFL Car wykorzystana została fotokatalityczna oksydacja powietrza (PCO), czyli technologia stworzona przez NASA, która pierwotnie miała na celu ochronę zdrowia astronautów podczas misji kosmicznych. Firma Air For Life ulepszyła to rozwiązanie dzięki efektywniejszej nanotechnologii. W AFL Car użyta jest specjalna, unikalna na rynku mieszanka nanofotokatalizatoraów, które tworzą ponad 20 milionów jonów ujemnych w reakcji z fotonami z emitowanymi przez lampę UVC (która swoją drogą ma właściwości bakteriobójcze). Podobne, przyjazne dla człowieka jony, znajdują się przy wodospadach oraz w górskim i nadmorskim powietrzu. Wpływają one pozytywnie na regenerację organizmu, odmładzają i poprawiają nastrój. Jednak co najważniejsze, udowodniono, że jony ujemne eliminują LZO (lotne związki organiczne), wirusy (w tym koronawirusa), bakterie, grzyby, pleśnie, oraz nieprzyjemne zapachy zarówno w powietrzu jak i na powierzchniach płaskich np. fotelach samochodowych. W AFL Car użyta jest również technologia zimnej plazmy AFL, która z pary wodnej, za pomocą elektrod węglowych również tworzy jony dodatnie i ujemne. Powstające jony przyciągają się nawzajem oraz łączą z zanieczyszczeniami, obciążają je, odcinają do nich dostęp powietrza, a w efekcie szybko je usuwają z powietrza.

W celu oczyszczenia wnętrza kabiny samochodowej, a także ochrony przed wdychaniem spalin zawierających pyły (PM 2.5) wystarczy podłączyć AFL Car do gniazda zasilania 12 V w samochodzie i pozwolić mu działać.

Bez względu na to, jak wiele czasu spędzasz w samochodzie w ciągu dnia, powinieneś zadbać o jakość powietrza, którym oddychasz.
Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Rozumiem